Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

geoDOM nieruchomości

Dzieci Zamojszczyzny 22 Lublin

Mapa

728 933...

728 933 611

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

www.geodomnieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Barbara Pieczkowska
  • Katarzyna Wójcik
  • +3

O nas

geoDom Nieruchomości świadczy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa i finansowania nieruchomości od 2010 roku.

W ciągu ostatnich kilku lat 2012 - 2018 r. usługi realizowane były pod marką jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce (Metrohouse). Rzetelna wiedza na temat rynku nieruchomości, udział w kilkuset transakcjach zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, dynamiczny rozwój zaowocowały powstaniem własnej marki symbolizującej nową jakość na rynku, gwarantującej bezpieczeństwo transakcji.

Zespół skutecznych, posiadających wieloletnie doświadczenie Agentów towarzyszy Klientowi na każdym etapie: doradza w wyborze nieruchomości, negocjuje korzystne ceny, pomaga zgromadzić wszelkie niezbędne do transakcji dokumenty, poleci rzetelnego notariusza, rzeczoznawcę majątkowego czy radcę prawnego, aktywnie i skutecznie wypromuje ofertę w mediach lokalnych, społecznościowych jak również w serwisach internetowych. Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem, na co dzień po prostu pomagamy spełniać marzenia klientów.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

30

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia geoDOM nieruchomości

Filtruj

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny energooszczędny, niepodpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Czechów. Budynek dwukondygnacyjny, docieplony styropianem 20...

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 45,86 m , położone na ul. Dembowskiego w Lublinie po generalnym remoncie. W skład lokalu...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł186 m² 6 451,61 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem i dwoma podwójnymi garażami w bryle budynku w doskonałej lokalizacji - pokrówka/bazylany....

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł194,65 m² 5 646,03 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Dom wolnostojący, budowany zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką budowlaną, oddany do użytku w 2012 roku. Projekt luna II, wysokość...

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł2 376 m² 2 441,08 zł/m²

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość produkcyjno- magazynowa położona w miejscowości Ruda Huta , województwo lubelskie, powiat chełmski. W skład nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 651 m² 57,54 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nr 99/8 przy ul. Wschodniej, miasto Chełm, woj. lubelskie. Oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85,13 m² 4 816,16 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Malowniczo położone, wybudowane w 2014 roku, kameralne siedlisko w miejscowości Majdan Ostrowski, gm. Wojsławice. W skład nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Dryszczów gm. Żmudź. Powierzchnia działki 3000 mkw z dostępem...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Garbów,lubelskie

129 000 zł1 338 m² 96,41 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! - Do sprzedania działka budowlano-rolna nr 357/7 o powierzchni około 0,1338 ha zlokalizowana przy ulicy Pogodnej...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 5-pokojowe na poddaszu w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł44,25 m² 9 694,92 zł/m²

Artur Pieczkowski

Artur Pieczkowski

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja, w najbliższym sąsiedztwie , umcs/kul/politechnika. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja/doskonała komunikacja...

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Chełm,lubelskie

182 000 zł26,30 m² 6 920,15 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka o powierzchni 26,30 m , położona na 2 piętrze w budynku zarządzanym przez chsm. Balkon o ekspozycji południowo-wschodniej....

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Murowany, parterowy budynek o powierzchni około 60 m2, położony na działce 669 m2 w centrum Wojsławic. Obiekt z przeznaczeniem komercyjnym -...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

Artur Pieczkowski

Artur Pieczkowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 817 m²

Oferta na wyłączność - tylko W geo dom Nieruchomości !. Piętrowy, wolnostojący dom z cegły na działce nr 115/3 o powierzchni 2817...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,27 m² 7 230,16 zł/m²

Artur Pieczkowski

Artur Pieczkowski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27 m w kameralnym budynku z cegły przy ulicy Władysława Kunickiego. Mieszkanie ciche...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,31 m² 5 927,80 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie przy ul. Dreszera w Chełmie na poddaszu, o pow. 67 m2, na 3 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc,...

Szczegóły ogłoszenia

5,54 zł/m²812 m² 4 500 zł

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt handlowo- usługowy , położony w Terespolu przy ulicy Czerwonego Krzyża 5. Całkowita powierzchnia do wynajęcia 812 metrów...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek docieplony i odnowiony posadowiony na ogrodzonej posesji z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Wnętrze przestronne i zadbane,...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący domek letniskowy o konstrukcji drewnianej którego powierzchnia wynosi ok 80 metrów kwadratowych z dużym...

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 677 m² 39,95 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Chełm,lubelskie

469 000 zł145 m² 3 234,48 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w ścisłym centrum Chełma - przy ul. Lubelskiej 48. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny...

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy

Jora Wielka,warmińsko-mazurskie

180 000 zł22 m² 8 181,82 zł/m²

Artur Pieczkowski

Artur Pieczkowski

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal hotelowy o powierzchni 22 metry w doskonale prosperującym obiekcie hotelowym - Mikołajki Resort Hotel & Spa. Hotel usytuowany w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł300 m² 500 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek przemysłowy o powierzchni 300 m2 na działce 0.50 ha. Wybudowany z cegły i opoki. Dach pokryty blachą. Krokwie drewniane w dobrym...

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 391 m² 105,68 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka częściowo uzbrojona, o kształcie regularnego prostokąta, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Malowniczo usytuowana z pięknym...

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Parterowy dom wolnostojący z dużym garażem w bryle budynku - oddany do użytkowania w 2012 roku. Zadbany, solidny, z funkcjonalnym...

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²248,72 m² 7 990 zł

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo-usługowy/ komercyjny położony na parterze bloku mieszkalnego przy ulicy K.Szymanowskiego. Powierzchnia użytkowa ok 250...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł34,80 m² 4 568,97 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Młodym przedsiębiorcom wskazuje możliwość zakupu intratnego lokalu o powierzchni 34,80 m2 przy ul. Krzywej 37 w Chełmie, w budynku Europa...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezależne mieszkanie z odrębnym wejściem na parterze bliźniaka przy ul. Przemysłowej. Wnętrze z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 777 m² 42,21 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Leśniczówce. Położona jest przy asfaltowej drodze gminnej w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł5 400 m² 6,11 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 427/1 w miejscowości Wólka Łańcuchowska, gminie Milejów (powiał Łęczyński, województwo Lubelskie) o powierzchni 0,54 ha....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Śródmieściu, dostępne od zaraz - doskonałe pod wynajem. Na powierzchni 45,36 m znajduje się: salon z aneksem kuchennym- 26,8...

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 670 m² 3 712,57 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy ul. Hrubieszowskiej z wjazdem od ul. ks. Skorupki, zabudowana budynkiem wielobryłowym, zasadniczo parterowym,...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł816 m² 104,17 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Urokliwa działka budowlana do zabudowy jednorodzinnej w Okszowie. Trasa do Chełma zajmuje około pięć minut jazdy samochodem. Atrakcyjna lokalizacja,...

Szczegóły ogłoszenia

31,79 zł/m²173 m² 5 500 zł

Katarzyna Wójcik

Katarzyna Wójcik

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni ok 174 mkw składający się dużej sali sprzedażowej o powierzchni ok 46 mkw oraz zaplecza...

Szczegóły ogłoszenia

35,89 zł/m²28 m² 1 005 zł

Andżelika Malinowska

Andżelika Malinowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28m2 w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej. Lokal znajduje się na piętrze, w jego skład wchodzą...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 162 m² 386,40 zł/m²

Barbara Pieczkowska

Barbara Pieczkowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 162 m2 w Lublinie w dzielnicy Sławin, blisko Alei Warszawskich z szybkim dojazdem zarówno do centrum...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

Andżelika Malinowska

Andżelika Malinowska

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość komercyjną składającą się z dziesięciu działek o łącznej powierzchni 15 631 m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

Wojciech Żurawek

Wojciech Żurawek

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - w bloku przy ul. Czarnieckiego 14. Wnętrze zadbane, w pełni umeblowane,...

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł2 400 m² 48,75 zł/m²

Iwona Maziarz

Iwona Maziarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 238/3 - Natalin gm. Kamień, powiat chełmski, woj. lubelskie. Na działce znajduje się murowany budynek o pow. 30 m2...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij